בורגס דברים חשובים לדעת

שלום מבורגס בזול לכל הקוראים או המתכננים להגיע לבורגס או סאניביץ יעד הקיץ הגדול של בולגריה. הרבה שואלים אותנו שאילתות שונות מסוג: "האם כדאי?, כמה לקחת? איפה רצוי? והיכן באמת?" אז רגע לפני שנפרוש את תשובה לכל שאלה מסוג כזה או אחר ברשת האינטרנט או הפייסבוק היקר, החלטנו לנסות לרכז לכם כאן את רב השאלות הכי מפורסמות ששאלו מבקרי יעד חולות הזהב, בורגס/סאניביץ וכמובן נדאג לתשובות במקום, הכי נכונות בתהחייבות :). 

אז רגע מה לדעתכם השאלה הראשונה שאדם שואל לפני שהוא טס למקום כל שהוא לייתר ביטחון אציין, חופשת בטן גב? מה אתם חושבים מה הוא שואל?

כמובן.... שכסף. אז הינה לה השאלה הראשונה: 

- איפה כדאי להחליף / לפרוט מטבע זר בבולגריה ואיזה להביא איתנו מהארץ?

"תשובה לשאלה זו דיי פשוטה, בולגריה והעיר בורגס נמצאות באיחוד האירופאי, לכן הביאו איתכם אך ורק יורו, המירו בארץ משקלים ליורו, וכאן מיורו ללבה/לבות. אתם כנראה שואלים למה להביא יורו ולא דולר? חשוב לזכור שבגלל שבולגריה באיחוד השער הוא שער יציב ולא משתנה. תמורת יורו אחד תקבלו 1.95 לבה בצאנגים הטובים, ועכשיו אתם כנראה שואלים איפה לפרוט, אז יענה חד וחלק אך ורק צאנג קראון (CROWN), הוא יהיה הכי בטוח ועם השער הכי גבוהה שאפשר למצוא בשוק".

 

כנראה שאלתם איפה ישנים, איזה מלון שווה מבחינת מיקום, מה כדאי כל כך הרבה אפשרויות... אז ככה אנחנו ממליצים מאנשים אחרים שמגיעים והגיעו בשנים קודמות לבורגס לחופשה עם המשפחה או חברה צעירים לפני צבא, או זוג צעיר שחפש נופש בין התואר לתואר.

- אילו 5 המלונות שאנו ממליצים להגיע אליהם?, כי הם קרובים לטיילת, כי יש להם רמה גבוהה יחסית לכל שאר המלונות באיזור/בבולגריה, כי המחירים שלהם פחות או יותר אותו דבר כמו הסובבים. אז למה להתפשר עם איכות? בשביל עוד כמה פרוטות? לא שווה. IBEROSTAR, BARCELO, HARMONY SUITS, CASCADS, MERIDIAN.

איזה יופי כבר יודעים איך ואיפה להחליף כסף ובאיזה מלון לנים? באו נמשיך לשאלה הבאה, אחת השחיכות במילון חופשות הקיץ, היא הסעות והעברות או שאטלים במילה אחרת משדה התעופה "שרפובו" עד ליעד סאניביץ. 

- מונית ספיישל תעלה בתלות כמה אנשים אתם? 4 / 6 / 8 או יותר. אם מדובר על רכב רגיל ל-4 אנשים המחיר הלוך חזור, זאת אומרת משדה התעופה למלון וחזרה, יעלה בסביבות ה-100 לבה או 50 יורו לכל הרכב לשתי הכיוונים. 

תראו כבר השכרתם רכב ב-TOPRENTACAR.BG, החברה המובילה והבטוחה בבולגריה או שהזמנתם מונית? בואו נתקדם לשאלה הבאה.

מה יש כל כך לעשות בבורגס, מה זה לא רק ים ובריכות, אולי קצת שופינג וחזרנו לישראל?

אז לא... כאן בבורגס יש לכם שלל אטרקציות מעניינות על מנת להגדיל את הנפח של החופשה שלכם, למה כדאי? כי כאן המחירים יותר זולים מבארץ או כל מדינה אחרת באירופה. כי כאן תוכלו למצוא אטרקציות ברמה מאד גבוהה שלא תחוו במקום אחר בעולם. מאיזה להתחיל? ואיפה לקנות?

- סוגי האטרקציות נעים בין 10-50 יורו לאדם לכל אחד מהסוגים, אפשר להתחיל בחבילת ספא מפנקת, ולהתקדם עם טיול גיפים בנהיגה עצמית בין כפרים בולגרים, שם גם תמצאו את הגבינה הבולגרית האמיתית ואת הערק בכבודו ובעצמו 60-80 אחוז אלכוהול. כמובן שיש את כל הנסיעות לשופינג בקניונים של בורגס, והחנות הפופלארית "JAMBO". רוצים לחזור לשטח, אז תמצאו טיול נגמשים 8 על 8 שצפים במים, או אטרקציות ים למינייהם, כמו אופנועי ים, מנצחים, בננות ועוד. 

את כל אלו תוכלו להזמין אצל בורגס בזול, במחיר הכי משתלם בשוק.  

 

 בולגריה I בורגס , קומפלקס סאני דיי 4 I © 2017 "BurgasBezol". Wix.com - האתר נבנה ב I

  • Facebook Social Icon

מחפשים עזרה ראשונה?

עזרה ראשונה בורגס
מדיניות פרטיות