עשרת הדיברות של בורגס

1. המרת כספים ברחוב! אך ורק ברשת CHANGE CROWN, עם סמל הכתר. בהם תקבלו שער יורו הכי גבוהה בין 1.93-1.95 לבה, אפשרות שניה בחרו בבנק (נשאו דרכון/לא העתק), כך לא תעקצו על ידי רמאים. 

2. רכישת מוצרים/שירותים/אטרקציות ברחוב!!! הינה דרך לא בטוחה, אנא פנו לשירות הלקוחות של בורגס בזול ונמליץ על חוויות מפנקות.  

3. טרנספרים והסעות של נהגים שיכורים, לא מורשים, כמו כן כאלו שפשוט ישכחו לקחת אותכם ביום ההגעה לבורגס או העזיבה. 

5. מסעדה ישראלית מומלצת ......................... הנמצאת על הטיילת "FLOWER STREET" ליד מלון קובן, בטוח לא תתעכזבו. לטעם הישראלי.

6. אחד הדברים החשובים שמירת קשר עם המשפחה, סובבים וגם במקרה חרום, במידה וקרה משהו על ההר. קנה לך סים גלישה של 6 גיגה אינטרנט ותהיה מחובר.

7. רוצים פינוק אחרי יום של ריצות/שופניג/ספורט ימי? זה הזמן לקחת חבילת ספא מליגה אחרת, חמם טורקי ומסאג רפלקסולוגי גוף מלא, פלוס שימוש ומתחם שיפנק אותכם ברמה הכי גבוהה.

8. ואהבת אדרנלין ומהירות? כך בחשבון שטיול גיפים בנהיגה עצמית, נגמשים, טרקטרונים אלו האטרקציות הכי נמכרות באתר בבורגס מכל השנים! על תשכח אתה נוהג!

9. אל תשכח! בסוף הקיץ מתחילת עונת הסקי בבנסקו תחסוך לך שקלים, הזמן חופשת סקי עוד בקיץ!

10. כל המוצרים המסומנים בירוק ניתנים להזמנה בורגס בזול! או ליצור קשר בקבוצת הווצאפ שלנו: https://chat.whatsapp.com/KrA1RD9jmxK9UpyU0uPRvd